🔈 Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune si arketare. Tirane

Oferta Pune 29/10/2020 20:00 Post ID: 19825

60,000 Leke

  • 🔈 Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune si arketare.


Pagesa 60,000 Leke
Pozicioni Arketare
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Taiwan Bridge, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1012

Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune! 

🔹Pozicioni i punes : Arketare

Pozicioni i punes arketare ne Regency Casino kosiston tek sherbimi qe i ofrohet klienteve ne shkembimin e parave ne arke. 

👉Kushtet e punes: 

- Puna eshte me kontrat te rregullt sipas kodit te punes, me tre turne me rrotacion, 5 dite ne jave, ka 2 dite pushim ne jave,8 ore ne dite.

- Ka page baze 600 mije leke+ bakshishe. 

- Puna eshte me uniforme.

- Siguri maksimale. 

📌Kriteret per kandidatet: 

-  Preferohen ne deget ekonomike ose dege te ngjashme ( edhe ato vajza qe nuk jane te diplomuara ne deget ekonomike por qe kane pasur eksperienca me pune te ngjashme) .

 - Mosha 21 vjece deri ne 30 vjece

- Te jene te perkushtuara dhe te kene vullnet per te punuar.

- Te jene te afta per te punuar ne grup dhe korrekte.

- Te jene komunikueshme dhe te paraqitshme.


✅Te interesuarat jane te lutur te dergojne cv e tyre ne adresen tone te email-it [email protected] ose te paraqiten te aplikojne tek zyrat tona ne kompleksin Taiwan kati -2. 

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 17/11/2020 11:47

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 19825