🔈 Kerkohen vajza per Security tek Regency Casino. Tirane

Oferta Pune 26/10/2020 18:49 Post ID: 19813


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Security femer
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Taiwan Bridge, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1063

Regency Casino ofron vend te lire pune.

🔹Pozicioni punes: Oficer sigurie ose Bodyguard 

Kerkohen vajza per pozicionin e punes oficer sigurie ose bodyguard.

 👉Kushtet e punes: 

- Puna eshte me tre turne me rrotacion.

-  Puna eshte 8 ore ne dite.

-  Puna eshte 5 dite ne jave dhe dy dite pushim + leje vjetore

-  Ofrohet page shume e kenaqshme dhe mundesi per tu zhvilluar dhe rritur ne detyre

📌Kriteret: 

- Mosha per vajzat 22 vjeçe deri 33 vjeçe  

- Per vajzat mbi 170 cm .

- Te jene ne gjendje te mire fizike.

- Te jene te komunikueshme dhe te afta per te zgjidhur situatat

- Te kene mbaruar shkollen e mesme 


 ☑️Te interesuarat jane te lutur te aplikojne prane zyrave tona tek kompleksi Taiwan ose cv tek e email-it  [email protected] ose cel per detaje .

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 17/11/2020 09:49

Njoftimi ID: 19813