KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!! Tirane

Oferta Pune 17/11/2020 19:07 Post ID: 19785

50,000 Leke

  • KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!!


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Menaxher Shitjesh
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 1432

🗂KOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH📉 📈 NE TE GJITHE SHQIPERINE!!

👉🏻Kriteret e aplikantit:

⏰Disponibiliteti: Part Time ose Full Time.

🚗Mjafton vetem te keni makinen tuaj, nje komunikim te mire dhe beheni pjese e KOMPANISE TONE.

👤 Preferohet grup mosha 20-40 vjec.

👤 Aplikanti duhet te jete etike dhe te paraqese integritet.

👉🏻 Ofrojme:

🗒Kushte te mira pune.

💶 Pagesa dhe bonuse me standarte europinane. 

💶Pagesa baze 50000 leke te reja  + perqindje %

☑️Fitime te pakufuzuara, bonuse javore dhe mujore!

📲 Nxitoni te kontaktoni!Afati i fundit i aplikimit: 15/11/2020 14:37

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 19785