🔈 New Nexus Bar kerkon te punesoje banakiere femer Tirane

Oferta Pune 28/10/2020 14:40 Post ID: 19762


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 253

New Nexus Bar kerkon te punesoje banakiere femer

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe korrekte.

   - Mosha mbi 24 vjece.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Rruga e Kavajes,Qendra Condor.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 16/11/2020 12:05

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 19762