Kerkohet te punesohet Rrobaqepese🧶 🧵 Tirane

Oferta Pune 15/11/2020 10:27 Post ID: 19758


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Rrobaqepese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 767

🧶 🧵 Kerkohet te punesohet Rrobaqepese

👉🏻Kriteret qe duhet te plotesoje aplikanti: 

🧶 Eksperience ne qepjen e perdeve.

 🧶 Eksperience ne fasoneri.

 🧶 Filledtare ne rrobaqepsi, nxenese.

👉🏻Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenqshme.

📍Adresa : Myslym Shyri, TiraneAfati i fundit i aplikimit: 16/11/2020 11:36

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 19758