📣 Panele Besi SHPK Kerkon Inxhinier Elektrik Tirane

Oferta Pune 13/11/2020 18:01 Post ID: 19728


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Inxhinier Elektrik
Arsimi Master
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania - Harta
Lexime 959

📌Panele Besi SHPK e profilizuar ne shitjen dhe instalimin e paneleve fotovoltaike kerkon te punesoj nje Inxhinier Elektrik me eksperience, me kohe te plote ose te pjeseshme, per te hartuar dhe zbatuar sisteme fotovoltaike ne komplekse industriale, komerciale dhe shtepiake.


👉🏻Kriteret e inxhinierit elektrik:

Te jete i diplomuar ne inxhinieri elektrike ne nje nga shkollat e akredituara brenda ose jashte Shqiperise.

◽Te kete deshire per te mesuar teknologji te reja.

◽Experienca dhe permbajtja e liçensave perben avantazh.

◽Te kete njohuri te komunikueshme ne gjuhen angleze

◽Preferohen me patent klasi B

👉🏻Ofrohet:

◽Ambjent miqesor dhe kushte komode pune 

◽Kontrate e rregullt pune sipas legjislacionit shqipetar

 📍 Adresa: Rruga Artan Lenja, kompleksi Kontakt, pallati Orion, zyra 101.

📬Ju lutem dergoni CV e perditesuar ne [email protected]

🔴 Do te njoftohen per interviste vetem kandidatet e perzgjedhur.
Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 19728