Friends Coffe kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Pune 25/10/2020 08:46 Post ID: 19726


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere,banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 481

Friends Coffe kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :

- Kamariere femer

- Banakiere femer

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne..

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Rruga e Durresit

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 15/11/2020 13:16

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 19726