Creperi Milano kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Pune 25/10/2020 17:52 Post ID: 19707


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Krepier,ndihmes krepier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 369

Creperi Milano kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :

- Krepier

- Ndihmes krepier/Punetor

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin .

   - Te jene pozitive dhe korrekte.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Bllok.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 15/11/2020 11:21

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 19707