Feniks- Call Center kerkon te punesoje Operatore dhe Team Lider 🇬🇧, 🇮🇹, 🇩🇪, 🇪🇸 Tirane

Oferta Pune 17/11/2020 08:01 Post ID: 19681


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agent Telefonike
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1803

📣 Fenix-Call Center   kerkon te punesoje Operatore dhe Team Lider per gjuhet:

🇮🇹 Italisht( me eksperience ne TeleMarketing).

🇩🇪 Gjermanisht ( me dhe pa eksperience ne TeleMarketing).

🇬🇧 Anglishte ( me eksperience ne TeleMarketing).

🇪🇸 Spanjishte( me dhe pa eksperience ne TeleMarketing).

👉Kriteret:

〽️  Kane prioritet aplikantet me eksperience te meparshme ne fushaten Forex .

👥 Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te punoj ne grup.

⏰ Disponibilitet per te punuar full time, orari 10:00 me 19:00.

🗣Energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore.

🗂Niveli I gjuhes ne komunikim minimum B2.

👉Ofrohet:

💶Page baze te kenaqshme + bonuse shume te mira.

🏢Ambient pune komod dhe staf motivues.

📈 Mundesi rritje ne detyre.

📲Kontaktoni ne numrin e kontaktit.

📍Adresa: Rruga e Barrikadave,Tirane
Afati i fundit i aplikimit: 17/11/2020 11:52

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 19681