Pizzeri La Loggetta🍕 kerkon te punesoje Motorrist 🛵 Tirane

Oferta Pune 29/10/2020 17:06 Post ID: 19679


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Motorriste
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 251

Pizzeri La Loggetta kerkon te punesoje:

-Motorriste

👉🏻Kriteret e aplikantit:

⏰Disponibiliteti Full- time.

👉🏻Kane prioritet aplikantet me eksperience pune te meparshme.

🛵 Te kete mjetin e tij (motorrin)

👉🏻Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.

📍Adresa: Bllok, Tirane

Ju mirepresim!
Afati i fundit i aplikimit: 31/10/2020 17:44

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 19679