Vila 135 kerkon te punesoje kamarier dhe kamariere. Tirane

Oferta Pune 27/10/2020 10:52 Post ID: 19666


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier dhe kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Harta
Lexime 534

Vila 135 kerkon te punesoje kamarier dhe kamariere.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Rruga e Barrikadave.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 14/11/2020 16:32

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 19666