Ani Coffe kerkon te punesoje kamariere . Tirane

Oferta Pune 22/10/2020 19:30 Post ID: 19650


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 401

Ani Coffe kerkon te punesoje kamariere .

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne turni i pare.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Rruga Ferit Xhajko,pas Restorant Durresi.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 14/11/2020 14:34

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 19650