🔈 Luna Lounge Bar kerkon te zgjeroje staf Tirane

Oferta Pune 22/10/2020 10:53 Post ID: 19649


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere,hostess,sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Xhamlliku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 476

Luna Lounge Bar kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :

👉Kamariere femer.

👉Hostess.

👉Sanitare.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te mepareshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune 

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

   - Pozicioni i punes sanitare : me eksperience.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Xhamlliku

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 14/11/2020 14:08

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 19649