Patisserie Francaise kerkon te punesoje shitese. Tirane

Oferta Pune 22/10/2020 22:38 Post ID: 19635


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 994

Patisserie Francaise kerkon te punesoje shitese.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te gatshem  te punojne vetem diten e diele.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.


Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Bllok.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 14/11/2020 10:28

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 19635