📣 Power Trade kerkon Agjente Forex 🇪🇸, 🇩🇪 Tirane

Oferta Pune 11/11/2020 19:40 Post ID: 19523


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjente Forex
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 835

📣"Power Trade" kerkon te punesoj Agjente Forex : 

👉🏻Kerkohet: 

✅Nivel mesatare i gjuhes gjermane apo spanjolle ne komunikim

〽️Te kete eksperience te mepareshme ne Forex, minimumi 3 muaj 

🙋🏻Aftesi komunikuese dhe bashkepunuese

🗣️Energji dhe ambicje per te fituar sa me shume te ardhura mujore 

⏳Disponibilitet per te punuar full time dhe part time 

👉🏻Ofrohet :

💸Page baze duke filluar nga 400 euro, rritje ne baze te eksperinces qe zoteroni 

💸Bonuse javore dhe mujore bazuar ne performancen tuaj 

📝Kontrate e rregullte pune 

🏄🏻Fundjava pushim

👥Ambjent pune komod dhe staf motivues

📍Adresa: Rruga e Kavajes

☎️Per cdo informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin e telefonit si dhe te dergoni CV ne adresen e Email: [email protected]
Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 19523