Bar- Restorante &Pizzeria Vertigo kerkon te punesoje Kamarier/e dhe Kuzhinier👨🏻‍🍳 Durres

Oferta Pune 27/10/2020 17:06 Post ID: 19473


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kuzhinier, Kamarier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Currilat
Adresa Rruga Currila, Durres, Albania - Harta
Lexime 508

Bar- Restorante&Pizzeria Vertigo kerkon te punesoje:

👤 Kamarier/e(M+F)

👨🏻‍🍳 Kuzhinier(M)

👉 Kriteret e Aplikantit:

▪️Te kene eksperinece pune te meparshme.

▪️Te jene te sjellshem me klinetet dhe stafin.

▪️Te jene etike dhe te shfaqin integritet.

👉Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.

📧 E-mail:[email protected]

📍Adresa: Currilat, Durres


Afati i fundit i aplikimit: 31/10/2020 15:50

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 19473