Kerkohen te Punesohen Agjente Financiare , Retention , Team Lider ( Forex) 🇮🇹,🇩🇪,🇪🇸 Tirane

Oferta Pune 11/11/2020 21:45 Post ID: 19449


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agent Forex, Retention (Account Manager), Team Lider
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 907

📣Kompania Forex Trade  kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet:

🇮🇹 Italisht

🇩🇪 Gjermanisht 

🇪🇸 Spanjishte

👉Pozicionet :

- Retention

- Agjente Financiare

- Team Lider

👉Kriteret:

〽️ Eksperience te meparshme ne fushaten Forex .

👥 Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te punoj ne grup.

⏰ Disponibilitet per te punuar full time, orari 10:00 me 19:00.

🗣Energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore.

🗂Niveli I gjuhes ne komunikim minimum B2.

👉Ofrohet:

💶Page baze te kenaqshme + bonuse nder me te lartat ne treg.

✨Ambient pune komod dhe staf motivues.

👤Mundesi rritje ne karriere.


📍Adresa: Rruga e Elbasanit,Tirane
Afati i fundit i aplikimit: 12/11/2020 12:16

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 19449