Kompania Gjermane “LIBREX” kerkon te punesoje Agjente Shitjesh ne Terren Durres

Oferta Pune 10/11/2020 11:22 Post ID: 19342


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjente Shitjesh ne Terren
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania - Harta
Lexime 1189

 🗣 Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon te  rekrutoje  te  rinje  dhe reja ambicioz per te  zgjeruar  stafin e saj tashme edhe ne DURRES.

👉🏻 Kriteret e aplikantit:

▪️  Te posedoni automjete 🚗

▪️ Preferohet grup mosha mbi 20 vjec ose nga 20-40 vjec. 👥

▪️ Kane perparesi ciftet  👥

👉🏻 Ofrojme:

🗒Kushte te mira pune.

💶 Pagesa dhe bonuse me standarte europinane. 

📲 Kontaktoni ne numrin e kontaktit:

📍Adresa: Bulevardi Dyrrah, Durres Afati i fundit i aplikimit: 10/11/2020 13:35

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 19342