📣ASLA GROUP kerkon partner ne shitje Tirane

Oferta Pune 14/01/2021 08:37 Post ID: 19328

450 Euro

  • 📣ASLA GROUP kerkon partner ne shitje


Pagesa 450 Euro
Pozicioni Agjent shitje / Vajza promocioni
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 2296

🗣️"ASLA GROUP" nje nga kompanite me prestigjoze Amerikane  hap vende te lira pune ne pozicionet : 

📌Agjent/e shitjesh

📌Vajza promocioni

👉🏻Kerkohet:

🔋Entuziasem dhe deshire per te punuar.

👥Aftesi te mira  komunikuese dhe bashkpunese ne grup.

🥇Aftesi te mira marketing, bindese dhe insistuese.

〽️Eksperienca nuk eshte e domosdoshme.

👉🏻Ofrohet:

💸Page dhe bonuse me % ne baze te standarteve Europiane. ( deri ne 600 euro cdo muaj)

👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune.

 👌🏻Ofrojme trajnime dhe seminare periodike FALAS!!!!

🔝Mundesi per rritje ne karriere.

📝Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.

🏖️Fundjava pushim.


✅Bashkepuno me me te miret!

📞📲Per cdo informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin e telefonit apo ne adresen e email-it :[email protected]


Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 19328