Kerkohen te Punesohen Agjente Financiare( Forex) 🇩🇪 Tirane

Oferta Pune 07/11/2020 09:20 Post ID: 19325

600 Euro

  • Kerkohen te Punesohen Agjente Financiare( Forex) 🇩🇪


Pagesa 600 Euro
Pozicioni Operator Gjermanishte
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 735

📣Kompania E&E Investing kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet:

🇩🇪 Gjermanisht 

👉Kriteret:

〽️  Te kete eksperience te meparshme ne fushaten Forex , minimalishte 3 muaj .

🗂 Aftesi te mira komunikiese ne gjuhen Gjermane.

🇩🇪 Niveli i gjuhes ne komunikim minimum B2.

👥 Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te punoj ne grup.

⏰ Disponibilitet per te punuar full time, orari 10:00 me 19:00.

🗣 Energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore.

🗂 Niveli I gjuhes ne komunikim minimum B2.

👉Ofrohet:

💶Page baze duke filluar nga 600€ neto.

💶 Bonuse duke  filluar nga  50-100 Euro per FTD-i.

✨Ambient pune komod dhe staf motivues.

👤Mundesi rritje ne karriere.

📍Adresa: Ish Statcioni i Trenit ,TiraneAfati i fundit i aplikimit: 10/11/2020 11:15

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 19325