Kerkohen ne Punesohen Agjente Forex 🇩🇪 Durres

Oferta Pune 01/11/2020 09:23 Post ID: 18887

400 Euro

  • Kerkohen ne Punesohen Agjente Forex   🇩🇪


Pagesa 400 Euro
Pozicioni Operator Gjermanishte
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Plepa
Adresa Durres, Albania - Harta
Lexime 955

📣Kerkohen  te punesohen Agjent Forex per gjuhen:

🇩🇪 Gjermanisht 

👉Kriteret:

〽️ Eksperience te meparshme ne fushaten Forex minimalishte 5 muaj .

👥 Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te punoj ne grup.

⏰ Disponibilitet per te punuar full time, orari 10:00 me 19:00.

🗣Energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore.

🗂Niveli I gjuhes ne komunikim minimum B2.

👉Ofrohet:

💶Page baze duke filluar nga 400€ neto+bonus e nder me te lartat ne treg.

✨Ambient pune komod dhe staf motivues.

👤Mundesi rritje ne karriere.


📍Adresa: Rruga e Plazhit prane Hotel Palase, Durres 


Afati i fundit i aplikimit: 31/10/2020 14:41

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 18887