🗣️ Irish Genius Bar kerkon staf Tirana

Oferta Pune 22/01/2021 10:07 Post ID: 18821


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kamariere femer
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 891

🟢Irish Genius Bar kerkon te punesoje: 

👉🏻Kamariere femer

◽Kriteret e kerkuara:

👉🏻Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese. 

👉🏻Te jete e sjellshme dhe korrekte. 

👉🏻Eksperienca nuk eshte e domosdoeshme.

◽Ofrohet:

👉🏻Kushte shume te mira pune. 

👉🏻Page e kenaqshme. 

📍Adresa: Prane Ambasades Amerikane, rruga e Elbasanit.Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 18821