๐Ÿ“ฃ Kerkohen punonjese rrobaqepsie. Tirane

Oferta Pune 28/10/2020 00:34 Post ID: 18718


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Punonjese rrobaqepsie
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 887

๐ŸŸ  Kerkohen punonjese rrobaqepsie per kemisha.

๐Ÿ‘‰Kandidatet kerkohen qe te kene njohuri ne :

- Tegel te pare dhe te dyte jake.

- Tegel te pare dhe te dyte menge.

- Montim doreze.

- Zbukurim jake.

- Shtim jake.

- Bashkim kame dhe jake.

- Kopsa.

-Palosje dhe hekurosje kemishe.

๐Ÿ”นPranohen punonjese me /pa eksperience pune.

โšซOfrohen : 

 โœ”๏ธ Kushte te mira pune.

  ๐Ÿ’ต Pagese e kenaqshme .


๐Ÿ“Adresa : Prane UET,perballe me shkollen Vasil Shanto.

๐Ÿ“ฒPer me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 29/10/2020 11:20

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 18718