🔈 DEPO shpall vende te lira pune. Tirana

Oferta Pune 18/01/2021 23:40 Post ID: 18554


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Merchandiser (sistemues),punetor dyqani,shitese,furnitor,menaxhere dyqani
Arsimi E pa percaktuar
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Casa Italia,Tirane - Harta
Lexime 9244

Depo shpall vende te lira pune ne pozicionet e punes :

- Merchandiser (sistemues)

- Punetor dyqani

- Shitese

- Furnitor

- Menaxhere dyqani

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene korrekte dhe pozitive.

   - Te jene te perkushtuar ndaj punes.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : CasaItalia,kati -1.

📲Aplikoni online!.

Ju mirepresim !

Afati i fundit i aplikimit: 26/10/2020 13:31

Njoftimi ID: 18554