Omega Solutions Group kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare(forex)🇫🇷,🇪🇸,🇩🇪 Tirane

Oferta Pune 25/10/2020 09:18 Post ID: 18497


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Fushen Financiare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 962

Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare(forex),te kene disponibilitet Full-time â°.

👉Gjuhet:

▫️ Frengjishte 🇫🇷

▫️ Spanjishte 🇪🇸

▫️ Gjermanishte 🇩🇪

〽️Eksperienca ne kte fushe perben avantazh.

💶Paga baze 400 Euro,plus bonuset shume te mira

✨Kushte komode dhe ambjente mikepritese.

💶Eshte mundesi e arte e cila te mundeson te kesh te ardhura mujore pa limit nese ke deshire te punosh.

🗣Ju mirepresim ne ambjentet tona per interviste tek Komuna e Parisit,prane Postes Shqiptare ku behet vetem rekrutimi dhe trajnimi per pa eksperience.

📍Aktualisht kerkojme operatore per zonen :Rruga e Kavajes.

📧Dergoni cv-ne tuaj: [email protected] 


Afati i fundit i aplikimit: 25/10/2020 09:48

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 18497