Big market tek Ish Stacioni Trenit kerkon te punesoje punonjes (djem) Tirane

Oferta Pune 08/10/2020 09:49 Post ID: 18410


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Punonjes (M)
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Ish Statcioni i Trenit - Harta
Lexime 1397

Big market tek Ish Stacioni Trenit kerkon te punesoje punonjes (djem)

👉🏻Kriteret e aplikuesit:

🔸Te jene te sjellshem dhe etike me stafin dhe klinetet.

✅Te jene te afte te permbushin objektivat e paracaktuara.

👥Preferohet grup Mosha 18-30 vjec.

👉🏻Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.

📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit.

📍Adresa: Ish Statcioni i Trenit, Tirane
Afati i fundit i aplikimit: 23/10/2020 15:48

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 18410