📣 Bliss Coffe Lounge kerkon sanitare. Tirane

Oferta Pune 02/10/2020 05:02 Post ID: 18370


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 309

  Bliss Coffe Lounge kerkon sanitare.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te punojne turn i pare.

   -  Mosha deri 50 vjece.

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te perkushtuara ne pune.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Rruga 21 Dhjetori,tek ish parku i autobuzave , tek Ura e Nishrakut

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !

Afati i fundit i aplikimit: 23/10/2020 10:29

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 18370