Brix Lounge Bar kerkon Staf Tirane

Oferta Pune 01/10/2020 19:48 Post ID: 18353


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere Ndihmese banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 454

Brix Lounge Bar kerkon te punesoi :

Kamriere femer 

Ndihmese Banakiere femer

Te kene eksperienc te mepareshme pune 

Te jene te sjellshme me stafin dhe klientin 

Te jene poztitive dhe me integritet ne pune 

Te jene ambicioze dhe te perkushtuara ne pune

Te jene te gateshme te punoin me turne 

Te jene te moshes 20 deri ne 30 vjece

Brix Lounge Bar ofron kushte shume te mira pune

Pagesa te kenaqeshme + Siguracione

Adresa:Rruga e Elbasanit Perball Deges se Thesarit ne katin e dyte
Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 18353