Prive Lounge Bar kerkon Kamariere dhe Banakiere Tirane

Oferta Pune 01/10/2020 09:13 Post ID: 18264


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakiere, Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania - Harta
Lexime 300

Prive Lounge Bar kerkon te punesoje :

✅Kamariere 

✅Banakiere

Kriteret e kandidateve:

Kane perparesi aplikantet me eksperience pune te meparshme.

Te jene te afte te permbushin objektivat e paracaktuara.

Te jene etike me stafin dhe klientet.

Adresa: Vasil Shanto, perball EuropianitAfati i fundit i aplikimit: 22/10/2020 11:25

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 18264