NOBU BAR LOUNGE kerkon te punesoje Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 01/10/2020 17:46 Post ID: 18262


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier (M), Kamariere (F)
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 419

🔸NOBU BAR LOUNGE kerkon te punesoje:

- Kamarier(M)

-Kamariere(F)

🔸Kriteret e aplikuesit:

Kane perparesi aplikantet me eksperience pune te meparshme.

Te jete te sjellshem me stafin dhe klientet.

Te jene te afte te permbushin objketivat e paracaktuara.

Ofrojme pagesa te kenaqshme + Siguracione.

đź“ŤAdresa: Rrugica e Sales, Tirane


Afati i fundit i aplikimit: 22/10/2020 11:01

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 18262