Da'so Bar & Pizza kerkon te punesoje Motorriste Tirane

Oferta Pune 01/10/2020 10:37 Post ID: 18260


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Motorrist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 220

Da'so Bar & Pizza kerkon te punesoje :

Motorrist 

Kriteret e aplikuesit:

 -Te jete me eksperience te mepareshme pune.

-Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet. 

-Te jete pozitiv dhe me integritet ne pune.

-Disponibiliteti: 11:00- 17:00

Adresa: Xhanfize Keko Afati i fundit i aplikimit: 22/10/2020 12:29

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 18260