Bar Coffee Selita kerkon te punesoje personel Tirane

Oferta Pune 13/10/2020 19:54 Post ID: 18253


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier, Kamarier, Sanitare, Lavazhier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania - Harta
Lexime 726

Bar Coffee  Selita kerkon te punesoje personel:

👉🏻Banakier 

👉🏻Kamarier

👉🏻Sanitare

👉🏻Lavazhier 

🔸Kriteret e aplikuesit:

- Te jene me ekperience  pune te meparshme.

-Te jene te sjellshme me stafin dhe klientin. 

-Te jene te gateshem te punojne me turne.

📍Adresa: Sotir Caci, Fresku
Afati i fundit i aplikimit: 22/10/2020 10:11

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 18253