🟒 Bar Lulishtja kerkon te punesoje kamarier. Tirane

Oferta Pune 01/10/2020 17:53 Post ID: 18204


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresk,Tirane - Harta
Lexime 357

Bar Lulishtja kerkon te punesoje kamarier.

πŸ”Ή Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune 

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 βœ”️ Kushte te mira pune.

  πŸ’΅ Pagese e kenaqshme .


πŸ“Adresa :Fresk,100 m lart restaurant Freskut.

πŸ“²Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 21/10/2020 15:33

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 18204