📣 Bar Caffe Shiro kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Pune 30/09/2020 22:24 Post ID: 18175


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e,banakier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Galeria ish Kinema 17 Nentori - Harta
Lexime 477

Bar Caffe Shiro kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :

- Kamarier/kamariere

- Banakier

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te mepareshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune 

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Galeria ish Kinema 17 Nentori.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 21/10/2020 09:13

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 18175