Kerkohen Agjent Shitjesh Tirane

Oferta Pune 19/10/2020 10:55 Post ID: 18131

450 Euro


Pagesa 450 Euro
Pozicioni Menaxher shitjesh
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Vila L - Harta
Lexime 2847

Kane mbetur dhe vetem 5 vende te lira pune:
▪︎ Menaxher shitjesh
▪︎Agjent Shitjesh

Bashkepuno me me te miret


Njoftimi ID: 18131