📣 Chloe Bar Lounge kerkon kamariere femer. Tirane

Oferta Pune 26/09/2020 18:06 Post ID: 18129


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 176

Chloe Bar Lounge kerkon kamariere femer.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune 

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa :  Perballe Fakultetit te Inxhinierise.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 19/10/2020 09:30

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 18129