📣 Dua CoffeeShop kerkon te punesoje bariste femer. Tirane

Oferta Pune 27/09/2020 18:43 Post ID: 18110

35,000 Leke

  • 📣 Dua CoffeeShop kerkon te punesoje bariste femer.


Pagesa 35,000 Leke
Pozicioni Bariste
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Qender, tek 9 kateshet - Harta
Lexime 122

Dua CoffeeShop kerkon bariste femer. 

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   -  Mosha 20-35 vjece.

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune 

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Qender,tek 9 kateshet.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !

Afati i fundit i aplikimit: 18/10/2020 16:35

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 18110