📣 Creperi Milano kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Pune 28/09/2020 10:38 Post ID: 18104


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Krepier/e ,punetor
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 156

Creperi Milano kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :

- Krepier/Krepiere

- Punetor

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune 

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Rruga Sami Frasheri.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 18/10/2020 15:30

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 18104