📣 355& Partner SH.P.K Kerkon te punesoje Operatore Telefonike 🇮🇹 Tirane

Oferta Pune 11/10/2020 15:10 Post ID: 18101

50,000 Leke

  • 📣 355& Partner SH.P.K Kerkon te punesoje Operatore Telefonike 🇮🇹


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Operator Italishte
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 967

📣 355& Partner SH.P.K ne zgjerim te aktivitetit te saj po kerkon Operator Telefonik  ne fushen e Kredise Personale, Cessione del Quinto.

Kompania ka nje eksperience mbi 10 vjecare qe operon ne tregun Italian.

👉Kriteret e aplikuesit:

〽️ Eksperience te meparshme ne sektorin e call center per tregun Italian, kusht i domosdoshem.

🔸Perparesi ka eksperienca ne fushen e  kredise Cessione del Quinto.

🇮🇹 Njohuri mbi mesatare te gjuhes italiane

⏰ Disponibilitet full- time

👤 Seriozitet ne ambjentin e punes

 🗂Avantazh perfundimi i studimeve te larta.

👥 Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte te punoje ne grup

Ofrohet:

💶 Paga shume e kenaqshme, mbi mesataren e tregut dhe bonuse te arritshem.

✨ Sigurojme ambient komod dhe motivues ne pune.

🗂 Trajnime periodike dhe mundesi rritje ne detyre.


Te interesuarit te kontaktojne ne adresen e emailit:

📩 [email protected] te shoqeruar me CV personale ne gjuhen Italisht.

📍 Kompleksi Kika 2, Komuna e Parisit
Afati i fundit i aplikimit: 15/10/2020 15:04

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 18101