📣 Franco's Bar Lounge kerkon ndihmese banakiere femer. Tirane

Oferta Pune 24/09/2020 21:41 Post ID: 18046


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmese banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 180

Franco's Bar Lounge kerkon ndihmese banakiere femer.

🔻Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes : 

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene pozitive  dhe te perkushtuar ne pune.

- Te arrijne te menaxhojne fluksin  e punes.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme  dhe siguracione.


📍Adresa : Komuna e Parisit,tek lulishtja.

Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 17/10/2020 15:15

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 18046