๐ŸŸ  Mish Huqi kerkon te punesoje shites mishi. Tirane

Oferta Pune 27/09/2020 10:51 Post ID: 18033


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shites mishi
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Harta
Lexime 216

๐Ÿ”นMish Huqi kerkon te punesoje shites mishi.

๐Ÿ‘‰Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes :

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe me integritet ne pune 

- Te jene te gatshem  te punojne me turne.

โšซOfrohen : 

 โœ”๏ธ Kushte te mira pune.

  ๐Ÿ’ต Pagese e kenaqshme .


๐Ÿ“Adresa : Rruga e Barrikadave.

๐Ÿ“ฒPer me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 17/10/2020 13:52

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 18033