📣 Pasticeri Arbi kerkon kamarier dhe banakier. Tirane

Oferta Pune 15/10/2020 00:23 Post ID: 18026


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier,banakier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1052

 🟠Pasticeri Arbi kerkon kamarier dhe banakier.

👉Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune 

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Rruga e  Dibres,te kompleksi Halili.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !








Afati i fundit i aplikimit: 17/10/2020 13:44

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 18026