🍔🥤 Fast Food Piceri Mevlani kerkon te punesoje Recepsioniste Tirane

Oferta Pune 25/09/2020 07:24 Post ID: 17940

26,000 Leke

  •  🍔🥤 Fast Food Piceri Mevlani kerkon te punesoje Recepsioniste


Pagesa 26,000 Leke
Pozicioni Recepsioniste
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania - Harta
Lexime 136

 🍔🥤 Fast Food Piceri Mevlani kerkon te puesoje Recepsioniste 

⏰ Recepsioniste  per turnin e pasdites 3-11 e darkes

👉Preferohet te jete me eksperience pune te meparshme

👉Pagesa: 260 mije leke 

👉Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mire pune

📍Adresa: Rruga Sotir Kolea prane Universitetit Metropolitan
Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 17940