ME'MU BAR KERKON STAF Tirane

Oferta Pune 26/09/2020 10:54 Post ID: 17935


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamerier/e Banaker/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Bulevardi i Ri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 521

ME'MU Bar kerkon te punesoi:

Kamarier/e

Banakier/e

Kriteret e kandidateve :

Kamarier/e te kene eksperienc te mepareshme pune 

Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune 

Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin 

Te jene te moshes 19 vjec deri ne moshen 30 vjec 

Bankier/e te kene eksperienc te mepareshme pune 

Te dijne te menaxhoin fluksin e punes 

Te jene te gateshem te punoin ne grup 

Te jene te moshes 20 vjec deri ne moshen 45 vjec 

ME'MU BAR ofron kushte shume te mira pune 

Pages te kenaqeshme + Siguracione

Adresa:Tek bulevardi i ri i Tiranes Ish Stacioni i Trenit


Afati i fundit i aplikimit: 16/10/2020 08:05

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 17935