Basic Snack Bar Kerkon Staf Tirane

Oferta Pune 24/09/2020 21:35 Post ID: 17930


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e Bankier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania - Harta
Lexime 429

Basic Snack Bar kerkon te punesoi:

Kamarier/e

Banakier/e

Kriteret e kandidateve:

Te kene eksperienc te mepareshme pune

Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 

Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune 

Te jene ambicioz dhe te perkushtuar

Basic Snack Bar ofron kushte shume te mira pune 

Pages te kenaqeshem + Siguracione

Adresa:Fresk Rruga Sotir Caci


Afati i fundit i aplikimit: 15/10/2020 21:47

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 17930