📣 Night Club kerkon te punesoje Bodyguarde 069 339 2200 Sarande

Oferta Pune 24/09/2020 09:39 Post ID: 17865


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Security/Bodyguard
Arsimi Gjimnaz
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Sarande - Qender
Adresa Saranda, Albania - Harta
Lexime 363

📣 Ne Night Club kerkohet te punesohet:

👉 Security/Bodyguard

👉 Kriteret e kandidatit :

▪️Te jete me eksperience pune te meparshme.

▪️Te jete i afte te permbushe objektivat e paracaktuara.

▪️Orari : 22:00-06:00

▪️Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.

▪️Akomodimi i siguruar.

📍 Adresa : Sarande
Afati i fundit i aplikimit: 25/09/2020 10:14

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 17865