👉🏻Bonsai kerkon personel Tirane

Oferta Pune 04/10/2020 13:59 Post ID: 17833


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier Recepsionist Kamerier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1157

👉🏻 Bonsai kerkon te punesoje:

Banakier 

•Recepsionist

•Kamerier

📎Kerkohet:

-Te kene eksperience te meparshme pune.

-Te kene aftesi te mira komunikuese.

-Te kene integritet ne pune.

-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

📎Ofrohen:

-Kushte shume te mira pune.

-Ambient komod pune.

📍Adresa: Rruga Elbasanit / Sauk

📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit. 

Ju mirepresim!

Afati i fundit i aplikimit: 14/10/2020 16:10

Anetari ID: 2695

photo

Njoftimi ID: 17833