📣 Vila 135 kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Pune 23/09/2020 20:39 Post ID: 17830


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e , banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Harta
Lexime 292

🟠Vila 135 kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:

- Kamarier/e

- Banakier/e

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune 

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .

📍Adresa : Rruga e Barrikadave.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 14/10/2020 15:57

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 17830