📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet 🇬🇧,🇮🇹,🇩🇪,🇪🇸 Tirane

Oferta Pune 14/10/2020 09:18 Post ID: 17732

400 Euro

  • 📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet 🇬🇧,🇮🇹,🇩🇪,🇪🇸


Pagesa 400 Euro
Pozicioni Agent Forex, Team leader
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1577

📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet:

🇬🇧 Anglisht

🇮🇹 Italisht

🇩🇪 Gjermanisht 

🇪🇸 Spanjisht 

👉Team leader Gjermanisht 🇩🇪

👉Kriteret:

〽️ Eksperience pune minimum 3 muaj .

👥 Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te punoj ne grup.

⏰ Disponibilitet per te punuar full time, orari 10:00 me 19:00.

🗣Energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore.

🗂Niveli I gjuhes ne komunikim minimum B2.

👉Ofrohet:

💶Page baze duke filluar nga 400€ neto+bonus e nder me te lartat ne treg.

✨Ambient pune komod dhe staf motivues.

👤Mundesi rritje ne karriere.

 

📍Adresa Tirane, Bulevardi Zhan D’Ark, prane Ministrise se Jashtme

📩Personat e interesuar te dergojne nje Cv ne e-mailin [email protected] 69 467 4300.


Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 17732