🗣 Regency Casino kerkon te punesoje Vajza Tirana

Oferta Pune 25/10/2020 15:43 Post ID: 17668

50,000 Leke

  • 🗣 Regency Casino kerkon te punesoje Vajza


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Dealer- Crupiere
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2715

🃏 Kerkohen te punesohen vajza  te moshes 21 vjeçe deri ne 33 vjeç ne pozicionin e Dealer- Crupiere. 

Oferta pune nga Regency Casino “Kursi - Trajnimi” Personat qe kryejne kursin Certifikohen dhe punesohen  direkt me kontrate te rregullt.

👉Kriteret per aplikantet: 

♠️  Mosha 21 vjece - 33 vjece

♥️ Te jene te mire ne mbledhje dhe zbritje shifrash

♣️ Te jene korrekte te shkathet dhe te komunikueshme

♦️ Njohurite e gjuheve te huaja perbejne avantazh per kandidatet.

👉Kushtet e punes: 

Puna eshte me tre turne me rrotacion javor, 5 dite ne jave dhe dy dite pushim, 8 ore ne dite, ka leje vjetore sipas kodit te punes. 

💶 Ka page baze 500 mije leke ne muaj + bakshishe te cilat e bejne nje page shume te kenaqshme


📧Te interesuarit  te dergojne CV e tyre tek Adresa jone e email-it: [email protected] Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 17668